Please disable your adblock and script blockers to view this page
>

2019
Download

JW Player goes here

روز چهارشنبه، ۱۷ مهر (۹ اکتبر) یک مرد مسلح به نام اشتفان ب. در شهر هاله واقع در ایالت زاکسن‌آنهالت آلمان با سلاح گرم به یک کنیسه حمله کرد. بر اساس اطلاعاتی که مقامات دولتی و امنیتی تا شامگاه چهارشنبه در اختیار رسانه‌ها گذاشته‌اند، او فردی خارجی‌ستیز و یهودی‌ستیز بوده و قصد به‌راه انداختن حمام خون داشته است.

دوربین‌های مستقر در بالای ساختمان کنیسه نشان می‌دهند که او قصد داشته، با شکستن در ورودی وارد عبادتگاه یهودیان شود اما موفق نشده است. در آن لحظه دست‌کم ۸۰ نفر در مراسم عبادت در کنیسه حضور داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری آلمان مهاجم جلوی ساختمان کنیسه مواد منفجره کار گذاشته است اما تا ساعت هشت شب چهارشنبه معلوم نبود که آیا انفجاری هم صورت گرفته است یا خیر.

پیش‌تر شاهدان عینی گفته بودند که از گورستان یهودیان مجاور کنیسه صدای انفجار شنیده‌‌اند.

اشتفان ب. پس از ناامیدی از ورود به کنیسه اقدام به تیراندازی کرده و یک زن رهگذر و مردی را در یک اغذیه‌فروشی ترکی در نزدیکی کنیسه به قتل رسانده است

برچسب ها :حمله مسلحانه مرگبار جوان آلمانی به یهودییها و کشته شدن دو نفر ,دانلود حمله مسلحانه مرگبار جوان آلمانی به یهودییها و کشته شدن دو نفر ,آهنگ جدید حمله مسلحانه مرگبار جوان آلمانی به یهودییها و کشته شدن دو نفر ,ترانه

بدون نظر.

نظر بدهید :